Exclusive Flagship Dealer

Jako jeden z mála salonů na celém světě se Porsche Centrum Praha připojilo k elitnímu klubu Porsche Exclusive Flagship Dealer.

Vítáme Vás v jediném salonu Exclusive Flagship Dealer v České republice!

Továrna na sny – něco takového opravdu existuje. Pokud se jedná o personalizaci Vašeho Porsche, jediným omezením je Vaše fantazie.

Bude nás jako Porsche Exclusive Flagship Dealera velmi těšit, když budeme moci předvést, co chápeme personalizací přání našich zákazníků. Disponujeme širokou škálou vzorků pro ilustraci možností personalizace. Aby to všechno bylo možné, udržují naši specialisté úzké kontakty přímo s výrobním oddělením Porsche a účastní se zvláštních školení na téma nestandardních řešení a možností personalizace Porsche.

Jako Porsche Exclusive Flagship Dealer umožňujeme našim zákazníkům, aby individualizovali svůj automobil už ve fázi objednávky, podobně jako v zákaznických centrech ve Stuttgartu-Zuffenhausenu nebo v Lipsku. Ukážeme vám, co je možné, a pomůžeme při rozhodování. Dokonce i tyto rady, jaké od nás dostanete, musí mít status – Exclusive. Nebo ještě přesněji - Porsche Exclusive. Stejně jako Vaše budoucí Porsche, které si navrhnete přizpůsobené Vašim potřebám. Technicky a vizuálně. Uvnitř i zvnějšku. Jediné svého druhu.

Nejdůležitější prvky? Umění a angažovanost. A materiály nejvyšší kvality jako kůže, karbon, dřevo a hliník. Vyráběné v nesčetných malých krůčcích. Klidně a pečlivě. S péčí o detaily. To všechno pro dosažení maximální exkluzivity v omezených výrobních sériích.

Výsledek? Nejvyšší forma personalizace.

Porsche Centrum Praha
Jediný Porsche Exclusive Flagship Dealer v České republice

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace