Spanilá jízda Prahou s Porsche 911

Společnost Porsche Inter Auto CZ, uspořádala 18. dubna 2015 poprvé v České republice setkání majitelů všech sedmi generací vozů Porsche 911, jehož součástí byla Spanilá jízda legendárních automobilů Prahou. Historický okamžik pro všechny účastníky i přihlížející se konal v  rámci unikátní výstavy vozů Porsche „V zajetí Porsche“. 

Vůbec poprvé v České republice bylo zorganizováno setkání všech majitelů legendárních vozů Porsche 911. Spanilé jízdy Prahou se v sobotu 18. dubna zúčastnilo na 70 vozů od roku výroby 1970 až po současnou modelovou řadu 911. Akce se těšila velkému zájmu fanoušků a přihlížejících, kteří tak byli součástí historického okamžiku v České republice.

Setkání majitelů vozů Porsche 911 se konalo v rámci unikátní výstavy „V zajetí Porsche“ v areálu Akrády Pankrác Praha již od 12:00 hodin. Spanilá jízda vozů Porsche 911 byla odstartována v 15:00 hodin a na své trase se těšila velké pozornosti všech přihlížejících.

Kolona sportovních vozů projížděla ulicemi Na Pankráci 86, Na Strži, pokračovala na Podolské a Rašínovo nábřeží, a přes Resslovu, Legerovu a Wilsonovu ulici vyvrcholila na Václavském náměstí. Odtud se pak na automobily 911 vrátili ulicí Mezibranskou, Sokolskou a 5. května přes Jižní spojku zpět k obchodnímu centru Arkády na pražském Pankráci.

Spanilá jízda vozů Porsche 911 Prahou doplnila unikátní výstavu „V zajetí Porsche“, která se koná ve dnech 9. – 29. dubna v obchodním a společenském centru Arkády na pražském Pankráci. Na návštěvníky čeká kromě speciálních víkendových akcí a soutěže o Porsche na víkend několik netradičně pojatých expozicí historických i aktuálních modelů vozů Porsche mezi nimiž nechybí takové perly jako Porsche 356 nebo Porsche Carrera GT.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace