Servisní odborníci Porsche na nejvyšší úrovni

Certifikaci společnosti Porsche AG se třemi stupni kvalifikace (Bronze, Silver a Gold) absolvují servisní specialisté značky Porsche z celého světa. Získání nejvyššího stupně certifikace Gold předchází důkladná příprava, několikaletá praxe a dosažení předchozích dvou stupňů Bronze a Silver. Tuto náročnou cestu absolvoval další náš odborník Porsche Centra Praha – David Zákostelecký. Nejvyšší ocenění z roku 2012 letos úspěšně obhájil také Jaroslav Manhart.

 

Certifikace Porsche AG je důkladný a náročný proces, který prověřuje teoretické a praktické znalosti ve dvoufázovém testu. Test Porsche AG je jednotný pro celý svět a nominovaní mechanici jej mohou absolvovat pouze jednou ročně. Zpravidla tedy trvá několik let, než mechanici postupně získají úrovně Bronze, Silver a Gold. Pro všechny testy je nutná znalost anglického nebo německého jazyka. Teoretický test se koná v místě působení mechanika a praktická část v tréninkovém centru Porsche v Praze. Pokud uchazeč u testů neobstojí, další šanci na opravu má až za rok. Obhajoba certifikace je u Porsche AG povinná po třech letech. Tím je zajištěno, že si mechanici udržují znalosti o aktuálních modelech a nejmodernějších technologiích Porsche.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace